Hlavní navigace

Občanské sdružení

  • (neregistrovaný) 83.208.68.---

    16. 2. 2007 15:41

    OS účtuje již v U, musí podavat na FU dan z příjmu když mělo daň.náklady274tis,daň výnosy 10tis a nedaňové výnosy 321tis a dan bude tudíž 0?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 2. 2007 23:51

      xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: občanské sdružení
      Právnická osoba podává vždy daňové přiznání.

    • 17. 2. 2007 10:12

      1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

      Re: občanské sdružení
      koukněte na §38m/8 586/92

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).