Hlavní navigace

Přehled příjmů a výdajů soc.poj.

  • (neregistrovaný) 62.141.8.---

    17. 2. 2007 4:12

    Přehled příjmů a výdajů OSVČ má být podán na OSSZ třicet dní po podání daňového přiznání (podala jsem ho na fin.úřad 25.01.) nebo třicet dnů po tom co mělo být (letos 2.4.) podáno daňové přiznání?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2007 15:51

      Veronika (neregistrovaný) 85.132.176.---

      Re: přehled příjmů a výdajů soc.poj.
      Podává se přehled příjmů a výdajů OSVČ na OSSZ, pokud se nebude za minulý rok podávat daňové přiznání (byly pouze příležitostné příjmy do 15.000,- Kč)?
      Děkuji za odpověď.

    • 20. 2. 2007 14:09

      -ov- (neregistrovaný) 213.29.115.---

      Re: přehled příjmů a výdajů soc.poj.
      Pokud jde o příjmy kvalifikované podle §10 ZDP, pak nepodléhají zdravotnímu ani sociálnímu pojištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).