Hlavní navigace

náležitost vydaných faktur

  • (neregistrovaný) 62.141.8.---

    17. 2. 2007 4:31

    Na vydaných fakturách má být uvedeno pod jakým č.j. je veden subjekt nebo stačí napsat že je veden u určitého živnostenského úřadu . Myslela jsem si že tam musí být č.j...., ale teď jsem se setkala jen s uvedením živnostenského úřadu. Může to tak také být?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2007 8:05

      graver (neregistrovaný) 89.103.39.---

      Re: náležitost vydaných faktur
      §13a říká, že má být uveden údaj o zápisu (pokud jde o OR, tak vč. spisové zn.) - tím autoři pravděpodobně nemysleli jen uvést, u kterého ŽÚ jste registrovaná.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).