Hlavní navigace

Příkazová smlouva - zdanění

  • (neregistrovaný) 84.42.145.---

    18. 2. 2007 10:55

    Jakým způsobem se daní smlouva příkazní? Jedná se o smlouvu s Organizací CSOP a studentkou VS (stašíi 26 let).

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 2. 2007 11:19

      Pavel (neregistrovaný) 62.24.76.---

      Re: Příkazová smlouva - zdanění
      Velmi pravděpodobně § 10 ZDP bez soc+zdr.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).