Hlavní navigace

Vyúctovaní ZAPC-Podpis za plátce

• (neregistrovaný) 85.70.87.---

18. 2. 2007 16:34

Prosím nekoho zkuseného o odsouhlasení mé domenky :
    priznání Vyuctování dane ze ZAPC a priznání k DPH za stat.orgán nasí spolecnosti smím podepsat i já ?Sestavuji vsechna priznáni za spolecnost.Mám plnou moc k zastupování této spolecnosti.
    FÚ pokud nám neco posilá, chodí mi to postou na adresu mého bydliste, na obálce mé jméno,obsah pro firmu.Na veskeré kontroly (FÚ,ZP,OSSZ..) jezdím já s touto plnou mocí,vsude ji mají také odevzdanou.Pokud je treba neco upresnit,overit apod. instituce ohledne úcta,zamestnancu apod. volají me.Nemám tu jednatele,prijede az za týden a je treba priznání odevzdat.Dekuji za pomoc.
    P.S.chybející hácky prosím omluvte,nejak me dnes zradila klávesnice a nevím si s tím rady.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 2. 2007 18:07

Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

Re: Vyúctovaní ZAPC-Podpis za plátce
      Asi tam máte drobek...Víte, že nejvíc morybundusů, bacilů a mikrobů je v klávesnici a na záchodě ? Moje kámoška jednou vytrhala všechny čudlíky z klávesnice, pečlivě ji vyčistila, nasadila je zpátky a když pak psala, tak jí střílely čudlíky po celém kanclu.
      Ale k dotazu :
      Já bych se spíš přiklonila k tomu, že by to měl podepsat jednatel. Ale jestli tady není, tak podepište a pošlete ať neprošvihnete termín. Oni se případně ozvou a jednatel to může u nich dodatečně podepsat. Uvidíte. Hezký večer !

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).