Hlavní navigace

ZP z pronájmu nemovitosti

  • (neregistrovaný) 195.113.48.---

    19. 2. 2007 10:14

    Dobrý den!
    Platí se zdravotní pojištění ze příjmu získaného pronájmem nemovitosti (nikoli v rámci podnikání)?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 2. 2007 10:53

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: ZP z pronájmu nemovitosti
      Ne. Zdravotní pojištění se platí z příjmů z podnikání a jiné sam. výdělečné činnosti podle § 7, odst. 1 a 2 zákona o daních z příjmů. Příjmy z uvedeného pronájmu máte podle § 9 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).