Hlavní navigace

Potvrzení pro členy výboru?

  • (neregistrovaný) 82.113.58.---

    19. 2. 2007 10:44

    Dobrý den,
    mám prosbu od 1/06 jsme SVJ, členi výboru si vyplatili za rok 2006 odměny, odvedla jsem 20% na FU a členům čistou odměnu na jejich účet. Teď bych jim měla vyhotovit potvzení o zdanitelných příjmech a vypsat tam hrubou část odměny a odvedenou daň 20%????
    Děkuji za odpověď. Všichni mě tu uhání o nějaký papír pro svoje HPP a roční zúčtování.
    Marika

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 2. 2007 11:28

      Pavel (neregistrovaný) 80.188.169.---

      Re: Potvrzení pro členy výboru?
      Ano.
      Oni to potvrzení měli odevzdat ve svých účtárnách do 15.2.
      Předpokládám, že tam bude starší datum než 15.2. :-))

      Hezký den!

    • 19. 2. 2007 12:49

      Marika (neregistrovaný) 82.113.58.---

      Re: Potvrzení pro členy výboru?
      Děkuji za odpověď, mám asi nějakou chybu v systému, jelikož mi potvrzení o příjmu se zvláš.sazbou nevyjíždí.
      Lze tedy použít formulář zde na servu a doplnit tam celkový příjem za rok 2006 14.000.-Kč a daň z toho odvedená ve výši 2.800,-Kč?
      Děkuji za reakce

    • 19. 2. 2007 15:13

      Pavel (neregistrovaný) 80.188.169.---

      Re: Potvrzení pro členy výboru?
      20% není zvláštní sazba daně podle § 36 ZDP, ale sazba zálohy podle § 38h/4 ZDP. Neoznačila jste v sw zvláštní sazbu? To by sw správně nic netiskl.

      Na zdejší formulůář jsem se nedíval, ale předpokládám, že jde použít.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).