Upozornění moderátora
Prosím pište smysluplné nadpisy, z nichž je zřejmé téma vašeho dotazu. Váš původní nadpis "FO" nebyl příliš výstižný :-)
Obecně: Nepište dotazy s nadpisy jako "prosím poraďte", "mám dotaz" apod. Nejsou vhodné ani příliš stručné nadpisy jako "DPH" či "SZM" nebo "auto". Lepší je "DPH při dodání na Slovensko", "SZM - jak odečíst dary", "Firemní auto a soukromé jízdy" apod.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Poplatky za rozhlas a TV se ruší. Nahradí je stát. Lidé mohou přispívat doborovolně
Důležitý dokument pro seniory. Kdy budete potřebovat potvrzení o důchodu
Finanční správa upřesnila, kdy si podnikatelé mohou uplatnit odpočet DPH
Stát chce mít páku na ceny benzínu a nafty. Vláda schválila nový zákon
Evoluce hypoték: Jak se z antické zástavy stal pilíř moderní ekonomiky
Za švarcsystém už nemá hrozit pokuta pracovníkům, ale jen zaměstnavatelům
19. 2. 2007 17:18
Dobrý den, dělám daňové přiznání za rok 2006 na fyzickou osobu s živnostenským listem a chci se zeptat, v sekci uplatnění slev a dańového zvýhodnění u poplatníka..fyz. osoba má od srpna živnostenský list, celý rok 2006 je studentem, bude v kolance odpočty na poplatníka 7200 a v kolonce na studenta odpočty 2400 nebo se to počítá podle měsíců od kterého má ŽL??? Děkuji všem za odpověď