Hlavní navigace

Náhrada plnění z havarijního pojištění

  • (neregistrovaný) 83.208.156.---

    20. 2. 2007 15:14

    Dobrý den,
    je prosím přijatá náhrada škody z havarijního pojištění
    za nabourané auto, které je v obchodním majetku,
    příjmem daňovým nebo nedaňovým?

    ( § 4 odst.1 d) zákona o dani z příjmů ??? )

    Děkuji Katka.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2007 15:22

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Náhrada plnění z havarijního pojiště
      Daňovým - výdaj na pojištění jste si také uplatnila daňově.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).