Hlavní navigace

Patří do příjmů DPFO i odměna domovnici?

  • (neregistrovaný) 62.168.0.---

    20. 2. 2007 15:34

    Dobrý den,
    potřebuji zjistit, zda se odměna domovnici (tzv. funkcionářská odměna) zahrnuje do zdanitelných příjmů. Paní je nucena si podat daňové přiznání sama, jelikož má příjmy od více plátců a nevím, zda i tento příjem mám zahrnout do daňového přiznání.
    Mzdová účtárna bytového družstva vystavila paní "Potvrzení o zdanitelných příjmech":
    úhrn příjmů ze záv. činn. a funk. pož. - 8400,-
    zúčtováno v měsících - 3-12
    základ daně - 8400,-
    skutečně sražená záloha na daň - 1680,-
    Prosím poradíte mi?
    Předem moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2007 17:45

      Pavel (neregistrovaný) 80.188.169.---

      Re: Patří do příjmů DPFO i odměna domovn
      Zahrnout, je to příjem podle § 6 ZDP.

      Hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).