Hlavní navigace

Výdaje pušálem

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    20. 2. 2007 21:05

    Přejde-li osoba vedoucí DE ze skutečných výdajů na výdaje procentem z příjmů, musí prý dodanit zásoby, pohledávky a závazky,... Z jakého zákona (případně i § vyplývá tato povinnost)? Jakou to má logiku, proč se to vlastně musí dělat?
    Díky moc za případné odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2007 23:23

      Eva (neregistrovaný) 62.245.93.---

      Re: Výdaje pušálem
      Podívejte se do zákona o daních z příjmů §23 odst 8 "Stejným způsobem dále postupují..."
      Ten samý odst 8 bod b bod 2. říká, jak upravit základ daně pří přechodu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).