Hlavní navigace

autorský honorář -sociální pojištění

  • (neregistrovaný) 193.179.202.---

    21. 2. 2007 0:38

    V případě, že jsem měla v roce 2006 jednorázový příležitostný příjem - autorský honorář ve výši 10 000 Kč, musím za tento příjem platit sociální a zdravotní pojištění? (jinak mám pouze příjmy z § 6)
    Moc děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2007 10:34

      Michaela (neregistrovaný) 62.240.183.---

      Re: autorský honorář -sociální pojištění
      Zdravotní pojištění platíte určitě. Sociální ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).