Hlavní navigace

Prosím vyúčtováná zálohové daně-spěchá

  • (neregistrovaný)

    21. 2. 2007 8:45

    Měla bych pár otázek k formuláři vyúčtování zálohové daně
    1. na str. 1 v 06 v tabulce přeplatek z ročního zúčtování byl zaměstnancům vrácen (když jsme přeplatek vrátili v březnových výplatách,které vyplácíme v dubnu,tak tam bude měsíc březen nebo duben)?
    2.v 05 počet zaměstnanců-uvádějí se i dohody,které byly daněny daní srážkovou?
    3.v 07 str. 1. píše se pouze číslo účtu 713- zálohová daň nebo i 7720-srážková daň
    4. v roce 2005 jsme měli nedoplatek - viz. str 3 řádek 9 (zaplatili jsme jej v roce 2006) projeví se mi zaplacení nedoplatku z roku 2005 někde ve formuláři za rok 2006?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2007 9:18

      A. (neregistrovaný)

      Re: Prosím vyúčtováná zálohové daně-spěc
      Dobrý den,
      1. - psala jsem duben 2006
      2. - uváděla jsem všechny zaměstnance vč. srážkové daně
      3. - uváděla jsem jen účet 713-, 7720 - jsem psala pak na vyúčtování srážkové daně
      4. - také jsem marně hledala, neprojeví - my měli přeplatek z roku 2005 o který jsem ponížila zálohu za 01/2006 a přikládala jsem k tomu vlastně dopis, proč jsem ponižovala

    • 21. 2. 2007 9:27

      alice (neregistrovaný)

      Re: Prosím vyúčtováná zálohové daně-spěc
      Děkuji a měla bych ještě dotaz,jde o daň srážkovou,u které jsme měli přeplatek,ale já neponížila odvod srážkové daně a zažádalo o vrácení přeplatku (částka přeplatku byla započtena s nedoplatkem na dani silniční a část byla připsána na náš BU) - to se mi taky nikde neprojeví že?
      Ve výplatách za červen nám účetní systím chybně spočítal daně -odečetl vysší zálohovou daň. Na chybu jsme přišli a opravu provedli následovně - opravili mzdové listy (staré jsme zničili) a částku daně,která byla zaměstnancům sražena navíc vrátili v hotovosti. Toto se mi taky nikde neprojeví že (jenom že budu mít přeplatek na dani zálohové) Nebudu to psát nikde do chyb, příloh atd.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).