Hlavní navigace

Konec HPP a začátek podnikání

• (neregistrovaný) 89.102.208.---

21. 2. 2007 21:34

Potřebuji poradit v tomto pracovala jsem u firmy,smlouvu jsem měla na dobu určitou do konce roku.Novy provozni vedouci ktery prisel na me misto se o zakazku vubec nestaral a tudiz zakazník dal firme vypoved.Vzhledem k tomu,ze s mym vedenim byl zakazník velice spokojeny,tak me oslovil zda bych nechtela pro nej pracovat ,takze jsem si vyridila ŽL a pracuji pro nej,toto ale nejak firma nemuze stravit a stavajici provozni vedouci neustale chodi vyzvidat kdo to tam ted ma a ze pokud to mam ja ze to jeste bude mit udajne dohru.Prosim nekoho zkuseneho o radu,zda je to napadnutelne a muzu za to mit nejaky postih,ja nebyla ten duvod proc firma dostala padaka ale jeji velice nekvalitni sluzby a proto kdyz me zakaznik oslovil zda bych pro nej nepracovala tak to uz bylo v dobe kdy jsem nebyla u firmy zamestnana,Dekuji vsem za radu.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2007 21:46

Jiřka (neregistrovaný) 88.101.130.---

Re: Konec HPP a začátek podnikání
      Pokud jste v tom starém zaměstnání neměla podepsanou konkureční doložku, pak Vám nic nemohou. Pokud by chtěli jít do sporu, museli by Vás zažalovat a dokázat, že jste je ještě jako zaměstnanec poškodila.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).