Hlavní navigace

daň z příjmu r.2006

  • (neregistrovaný) 194.213.45.---

    22. 2. 2007 9:27

    dobrý den, chtěla bych se zeptat. sníží hodnota daru daňový základ ,co se týká z příjmu za r.2006?díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2007 12:22

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: daň z příjmu r.2006
      Pokud je dar daňově uznatelný podle § 15/1 ZDP, pak snižuje základ daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).