Hlavní navigace

Důchodce a ZP, SP

  • (neregistrovaný) 85.207.44.---

    22. 2. 2007 14:03

    Důchodce pronajímá byt v roce 2005 jen dva měsíce.
    Příjmy 60400,- výdaje paušálem 18 120,-
    Základ daně 42280,- Dań 5064,- Žádné jiné příjmy mimo důchod nemá.
    Musí z tohot příjmu jako důchodce zaplatit ZP a SP?
    Děkuji. mari

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2007 14:06

      renata (neregistrovaný) 85.160.24.---

      Re: Důchodce a ZP, SP
      SP a ZP se platí pouze z příjmů §7 a jako důchodce si už nemusí platit nic.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).