Hlavní navigace

Činost finančnch poradců výdaje % kolik?

  • (neregistrovaný) 82.100.63.---

    22. 2. 2007 14:56

    Prosím o radu, jakolik procent si můžu uplatnit, když mám živnost na činost finnačních a ekonomický poradců. Mám pravdu, že 40%, kamarádce dala loni účetní 60%

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2007 20:15

      Jirka (neregistrovaný) 62.177.107.---

      Re: Činost finančnch poradců výdaje % ko
      Myslím že nemáte pravdu Vy, ani účetní. Podle § 9 odstavec c) 50%.
      Jestli ale touto živností zakrýváte úplněně jinou činnost - třeba činnost pojišťovací - pak 40%, ale to není živnost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).