Hlavní navigace

společné zdanění

  • (neregistrovaný) 89.24.5.---

    22. 2. 2007 15:55

    mohu podat spol.zdanění manželů, když musím letos přiznat v dani z příjmu zisk za prodej nemovitosti?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2007 16:56

      Dana W (neregistrovaný) 85.70.1.---

      Re: společné zdanění
      (2) Společným základem daně se pro účely tohoto zákona rozumí součet dílčích základů daně podle § 6 až 10 u obou manželů.

      Prodej nemovitosti spadá pod § 10 za předpokladu dodržení dalších podmínek ze zákona nevidím důvod, proč ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).