Hlavní navigace

jaký kurz

  • (neregistrovaný) 81.92.150.---

    22. 2. 2007 19:45

    mám problém - účtuji klienta v DE a má příjmy ze zahraničí. jakým kurzem mám tyto příjmy zaúčtovat, a poté jakým kurzem spočítat "výši celosvětových příjmů" v kolonce daňového přiznání? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 2. 2007 14:51

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: jaký kurz
      Jednotný kurz podle § 38 ZDP, zveřejněn byl v Pokynu MF D-303 a vyšlo ve FZ č.1/2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).