Hlavní navigace

Příloha č.2

  • (neregistrovaný) 85.70.10.---

    22. 2. 2007 23:14

    Prosím o radu.Kdo byl povinnen podat přílohu číslo 2 ve Vyúčtování daně z příjmu FO ze závislé činnosti a funkčních požitků?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2007 23:17

      IL (neregistrovaný) 83.240.10.---

      Re: Příloha č.2
      Zaměstnanec, který si žádá o vyrovnání daně sám a nebo OSVČ, která je zároveň i zaměstnána.

    • 22. 2. 2007 23:27

      Magda (neregistrovaný) 217.117.217.---

      Re: Příloha č.2
      Na Příloze je napsáno, že ji vyplňují plátci, kteří zaměstnávají osoby podle §2 odst.3 ZDzP, to znamená zaměstnance, kteří mají příjmy i ze zahraničí a kteří nemají na našem území trvalý pobyt, ale zdaňují u nás příjmy z ČR....

    • 22. 2. 2007 23:39

      iveta (neregistrovaný) 85.70.10.---

      Re: Příloha č.2
      Díky moc. To jsem si oddechla.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).