Hlavní navigace

kdy musí poplatník přiznat daň???

  • (neregistrovaný) 193.179.141.---

    23. 2. 2007 7:09

    Dobrý den,
    prosím o radu, nevíte,kdy musí soukromá osoba-která má příjmy jen ze zaměstnání podat daňové přiznání, když měla v roce 2006 ještě jiný příjem dle §10 - jednalo se o pordej movité věci a kupující si dal toto do výdajů v podnikání.
    -děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 2. 2007 8:28

      ccb (neregistrovaný) 212.96.172.---

      Re: kdy musí poplatník přiznat daň???
      Zákon o dani z přjmů §38g - " DAP nepodává:- má-li příjmy ze závislé činnosti od jednoho nebo postupně od více plátců pokud současně splnil podmínky:a) podepsal u všech těchto plátců na zdaň.období 2006 prohlášení k dani,
      b) jiné příjmy podle §7 a§10 nejsou vyšší než 6000 Kč."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).