Hlavní navigace

Nezdanitelná část - odborový příspěvek

  • (neregistrovaný) 89.102.248.---

    24. 2. 2007 17:02

    Prosím o potvrzení - horní limit pro uplatnění nezdanitelné částky je 3000,-Kč?
    Poplatník se zdanitelným příjmem dle § 6 nad 1 mil. přispěl 16 tis.
    Opravdu mohu odečíst jen 3 tis?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2007 19:50

      Anonymní (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Nezdanitelná část - odborový příspěv
      Ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).