Hlavní navigace

Obchodní rejstřík

• (neregistrovaný) 195.189.142.---

24. 2. 2007 19:05

Dobrý večer, co je to prosím obchodní rejstřík? Musí se podnikatel registrovat(platit složenku)? Jaké jsou s tím spojené povinosti? Dík za radu

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2007 21:39

1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

Re: Obchodní rejstřík
      do obchodního rejstříku se povinně musí zapsat fyzická osoba jen pokud je cizinec. kousek dole je dotaz, že z jakéhosi or v brně došla složenka na zaplacení - odpovídá dana w, zuzik, graver. jde očividně o podvod. kdo po vás chce platbu?

• 24. 2. 2007 21:53

Kuku (neregistrovaný) 195.189.142.---

Ještě jsem ten dopis nedostal do ruky, neboť mě přišel na trvalou adresu, korespondenční je jiná a odtamtud mi to dnes přečetli v mobilu. Je tam snad částka cca 1700, docela mě to vrtá hlavou,kde vzali mou adresu. A o nic takového jsem nežádal. 1234, co dál?

• 24. 2. 2007 22:02

1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

asi ji zjistili v aresu, nebo mají "svý lidi". pokud nejste cizinec povinně zapsaný v OR, nereflektujte na dopis, nebo si stěžujte. stačí napsat konkrétní informace na čoi, žú, fú...

• 24. 2. 2007 22:16

Kuku (neregistrovaný) 195.189.142.---

Jsem Čech, takže jako fyzická osoba tohle platit nemusím. ŽL mám krátce, takže teprve se vše připravuje a najednou mi přijde tohle. Jsou nějaké poplatky, kt musí živnostník platit kromě Zp Sp, daní, ten obchodní rejstřík mě celkem zarazil a jestli jsem v právu, tak jim to osladím. Údajně přišla složenka v dopise, kde je popsaná má živnost a datum registrace, bohužel jsem to ještě neměl v ruce.

• 24. 2. 2007 23:21

Pavel (neregistrovaný) 62.24.76.---

Já bych to předal na policii pro podezření z trestného činu podvod.
      Jsem optimista, možná tam bude někdo, kdo bude dělat svou práci.
      Jinak řadu věcí rádi uzavírají s tím, že případ se odkládá! Ale na složence musí být číslo účtu a tak by to snad odložit nemuseli.

Hezký večer

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).