Hlavní navigace

Odstupné ???

  • (neregistrovaný) 82.208.33.---

    24. 2. 2007 20:43

    Jaká je výše odstupného, pokud zaměstnanec zkončil pr.pom.podle
    §56 odst.1 b). Je to vevýší dvounásobku prům.platu, nebo trojnásobku?
    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 2. 2007 6:58

      Helena (neregistrovaný) 195.47.90.---

      Re: Odstupné ???
      nejméně trojnásobek platu od 1.1.2007 § 67 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).