Hlavní navigace

Prodej bytu a DPH

  • (neregistrovaný) 89.176.0.---

    26. 2. 2007 14:52

    Prosím o radu v následujícím případu. Spol. s.r.o. v době, kdy
    nebyla plátcem DPH, koupila bytovou jednotku. V současné době
    je čtvrtletním plátcem DPH a byt chce prodat. Podléhá tento
    prodej DPH a v jaké sazbě? Děkuji moc za radu Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2007 16:35

      Pavel (neregistrovaný) 80.188.169.---

      Re: prodej bytu a DPH
      § 48 ZDPH ve snížené sazbě pokud se nejedná o osvobozené plnění podle § 56 (tj. po uplynutí od nabytí nebo kolaudace).

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).