Hlavní navigace

Zdanění dotace na včelstvo

  • (neregistrovaný) 88.146.133.---

    26. 2. 2007 21:39

    Dobrý večer.

    Známý podniká jako OSVČ, vede daňovou evidenci, kromě toho jako svoje hobby chová včely - má 30 včelstev, tj. dle § 10/3a) příjmy z včelstev nedaní (500 x 30 = 15000 ... nepřesahuje hranici 20 000,-).

    Na včelstva však pobírá dotaci, musí tuto zdaňovat i když nezdaňuje příjem ze samotného včelstva? Pokud ano, tak podle § 7 nebo §10?

    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).