Hlavní navigace

Zápočtový list,kdy vystavit a dát zaměst

  • (neregistrovaný) 88.208.88.---

    27. 2. 2007 15:04

    Dobrý den,
    zítra je u nás naposledy jeden zaměstnanec. Já mám zítra dovolenou a nikdo jiny mu nevydá zápočtový list. Do kdy je zaměstnavatel povinen vydat pracovníkovi zápočotový list? Zaměstnanec jde pracovat jako OSVČ,do firmy si přijde dne 8.3. pro výplatu. Stačí,když mu dám zápočtový list 8.3?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2007 15:15

      Jana (neregistrovaný) 195.47.90.---

      Re: Zápočtový list,kdy vystavit a dát za
      Do 8 dnů musíte zaměstnance přihlásit nebo odhlásit takže toho 8. to je akorát

    • 27. 2. 2007 16:15

      J (neregistrovaný) 213.192.55.---

      Re: Zápočtový list,kdy vystavit a dát za
      § 313 odst. 1 ZP, při ukončení prac. poměru.

    • 27. 2. 2007 18:24

      Jiřina (neregistrovaný) 86.49.106.---

      Re: Zápočtový list,kdy vystavit a dát za
      Poslední dobou se množí případy, kdy zaměstnavatel vydává ZL až 8 dne (viz info našich nových zaměstnanců). Dělá tím problémy při nástupu do dalšího místa, na úřadu práce... Má se dodržovat zákon (alespoň v něčem). A tak - § 313 odst. 1 ZP, při ukončení prac. poměru.
      Jiřina

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).