Hlavní navigace

Volná činnost jen 5 měsíců - jak zdanit?

  • (neregistrovaný) 194.213.41.---

    28. 2. 2007 12:05

    Pracovala jsem 5 měsíců jako tanečnice (volná umělecká činnost), zbytek roku na pracáku, mám podávad daňové přiznání? Pokud ano, jak daním, pouze 5 měsíců, nebo celý rok? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2007 13:49

      Kristýna (neregistrovaný) 194.213.41.---

      Re: volná činnost jen 5 měsíců - jak zda
      Příjem byl 40.000,- Kč, výdaje nevím přesně, ale něco kolem 30.000,- Kč.
      >
      >a jaký byl váš příjem?

    • 28. 2. 2007 14:49

      d. (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: volná činnost jen 5 měsíců - jak zda
      pak musíte podat přiznání za rok 2006.....a zdaníte tento příjem podle § 7

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).