Hlavní navigace

Oprav.daň.doklad.-musím dodat.při.DPH?

  • (neregistrovaný) 88.102.57.---

    1. 3. 2007 9:07

    Prosím, omylem jsem uplatnila 5% DPH na službě za leden, DPH už je odvedeno, jak mám postupovat.Vystavím na odběratele fakturu původní mínusem a se správnou daní plusem a můžu zahrnout do daň.přiznání za únor nebo musím udělat dodatečné přiznání k DPH?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2007 14:13

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Oprav.daň.doklad.-musím dodat.při.DP
      Pokud je to z nižší na vyšší sazbu u uskutečněné, pak musíte podat dodatečné za leden. V lepším případě se domluvíte s odběratelem a ten Vám to uhradí, pokud ne, pak musíte stejně dodanit.
      Vše v §49ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).