Hlavní navigace

Hospodářský rok a termín přiznání DPO

  • (neregistrovaný) 212.67.89.---

    1. 3. 2007 11:03

    Dobrý den,
    přecházíme na hospodářský rok duben - březen, aktuální období je od 1.1.2006 do 31.3.2007. Platí pro nás termín pro podání přiznání k dani z příjmů právnických osob do 30.6.2007 (nebo při povinném auditu / zpracování daňovým poradcem do 30.9.2007)?
    Moc nerozumím § 38m 4) c) zákona o adni z příjmů.
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2007 12:01

      Eva M. (neregistrovaný) 88.101.207.---

      Re: Hospodářský rok a termín přiznání DP
      Ano, je to tak jak píšete. Přiznání do 3 měsíců od konce vašeho zdaňovacího období, pokud máte odklad daňovým poradcem nebo povinný audit, tak do 6 měsíců. Předpokladem ovšem je, že změnu zdaňovacího období jste včas a řádně oznámili svému správci daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).