Hlavní navigace

SZM

  • (neregistrovaný) 90.176.48.---

    2. 3. 2007 7:24

    Dobrý den. U SZM vyplním DP manželovi, manželce a každému do přiznání přiložím přílohu č.5, je to tak?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 2. 3. 2007 7:32

      jaz (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: SZM
      Pokud mají pouze příjmy z § 6, tak ano. Taky musíte k přiznání přiložit potvrzení o zdanitelných příjmech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).