Hlavní navigace

zahraniční faktura

  • (neregistrovaný) 62.84.155.---

    2. 3. 2007 13:57

    Dobrý den,
    potřebovala bych se zeptat, zda je princip vystavení faktury do zahraničí u služeb a zboží stejný? Tzn. Lze použít Reverse charge?
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 3. 3. 2007 0:21

      Barbara (neregistrovaný) 85.135.64.---

      Re: zahraniční faktura
      Dodání zboží do jiného čl. státu tuzemským plátcem pro plátce daně v jiném čl.státě je osvobozeno od daně dle §64 zák. o DPH.
      Daňový doklad musí obsahovat náležitosti dle §34.
      Taky:§13/2 a 22/3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).