Hlavní navigace

ocenění zásob-POHODA

  • (neregistrovaný) 193.165.77.---

    4. 3. 2007 17:58

    Dobrý den, prosím poradí mi někdo jak je to s oceňováním zásob? Když jedeme pro zboží ( které dále prodáváme) a nakoupíme phm, dáln. známku..., jak to zadat do pohody? Nestačí zadat jen přijatou fa na zboží a náklady jako phm... dát do pokladny? (podvojné účet.) Nebo se to týká jen když se platí za dopravu někomu?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 3. 2007 23:18

      xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: ocenění zásob-POHODA
      Projděte si § 49 vyhlášky 500/2002 Sb. Tam jsou náklady na pořízení vyjmenovány. Vlastní dopravné tam také patří. (Aby se předešlo nějakému nedorozumění, bylo by vhodné stanovit sazbu za kilometr).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).