Hlavní navigace

Nezisková organizace-odvádí se daň?

  • (neregistrovaný) 89.102.174.---

    4. 3. 2007 21:09

    Dobrý den, jsme občanské sdružení,dostáváme dotace od kraje,města,ale mimo jiné ještě děláme svoji činnost - přípravu pro budoucí osvojitele pro jiné občanské sdružení.
    Chtěla bych se zeptat, jestli z této činnosti musím odvádět daň.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 3. 2007 19:17

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: Nezisková organizace-odvádí se daň?
      Nezisková organizace zdaňuje (pokud je náplň):
      - vedlejší činnost
      - ziskovou hlavní činnost
      - příjmy z reklamy
      aj. méně časté příjmy
      (§ 18-20 ZDP)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).