Hlavní navigace

pronájem nemovitosti

  • (neregistrovaný) 88.83.240.---

    5. 3. 2007 18:55

    Dobrý večer, nemáte někdo zkušenost s pronájem nemovitosti, kdy klient koupil nemovitost na úvěr - to znamená splácí úroky a splátky úvěru a současně nemovitost pronajímá. Lze splátky úvěru dát jako výdajovou položku k pronájmu?
    Tzn. Příjem za pronájem - úvěrové splátky = základ daně §9.
    Pozn.: úvěrové splátky mu dělají více než příjmy za pronájem, takže by byl ještě ve ztrátě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).