Hlavní navigace

penzijní pojištění

  • (neregistrovaný) 81.92.150.---

    5. 3. 2007 20:07

    kolik si můžu maximálně uplatnit úlevu na dani, když mám zaplacené penz. poj. 18.000,-?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2007 20:15

      Petra (neregistrovaný) 81.0.219.---

      Re: penzijní pojištění
      12.000,- Kč (§15 odst. 5, ZDP)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).