Hlavní navigace

Úroky z hypoteč.úvěru???

  • (neregistrovaný) 88.102.173.---

    5. 3. 2007 21:02

    Prosím mohou se uplatnit jako nezdanitelná část ZD zaplacené úroky z hypoteč.úvěru na přestavbu bytu poplatníka, který
    tento byt vlastní, nebydlí v něm a nemá jej uvedený ani
    jako trvalé bydliště? Předem děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2007 23:11

      Láďa (neregistrovaný) 213.191.111.---

      Re: Úroky z hypoteč.úvěru???
      poplatníka

      Toto řeší § 15, odst.3 ZDP podle tohoto znění bych tyto úroky uplatňoval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).