Hlavní navigace

Vstupenky z EU - DPH a Daň náklady

  • (neregistrovaný) 194.39.141.---

    6. 3. 2007 8:46

    Dobrý den,

    nakoupili jsme vstupenky ze zahraničí EU na závody aut kam pojedeme se zákazníky v rámci propagační akce.

    Můžeme si uplatnit DPH na vstupu i výstupu ? A bude tento náklad daňově uznatelný ?

    Děkuji
    Petr

    • 6. 3. 2007 17:32

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: Vstupenky z EU - DPH a Daň náklady
      Místo plnění dle § 10/4/a ZDPH v místě konání akce - zde asi někde v EU, takže tuzemská daň by neměla přicházet v úvahu.
      Daňovou uznatelnost tady na základě strohých informací nevyřešíme. Vše bude záležet na prokazování v souvislosti s podnikatelskou činností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).