Hlavní navigace

prodej podílu ve spol.se ztrátou

  • (neregistrovaný) 88.101.157.---

    6. 3. 2007 10:51

    Dobrý den,
    prosím o radu. A s.r.o. má 20% podíl v B s.r.o. ve výši 20.000 Kč. Tento podíl A s.r.o. prodala za 1 Kč. Je celá hodnota 20.000 Kč daňově uznatelná? Já si myslím, že ano (§24/2 r)), ale chtěla bych si to ještě s někým odsouhlasit.
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).