Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění na dítě - zletilý

  • (neregistrovaný) 85.70.55.---

    7. 3. 2007 9:51

    Jak se bere částka daňového zvýhodnění na dítě?
    Pokud dosáhne věku 18 -ti let 15.3., může rodič uplatnit zvýhodnění za tento měsíc nebo už ne?
    Bude částka daň. zv. 1500? Zdravíčko a díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2007 10:01

      Dana S (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: daňové zvýhodnění na dítě - zletilý
      ***
      Ano, podle §35c (10) ZDP .....na jehož počátku byly splněny podmínky pro jeho uplatnění ......

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).