Hlavní navigace

Místo plnění při poskytnutí služby

  • (neregistrovaný) 194.213.198.---

    7. 3. 2007 15:15

    Obdrželi jsem fakturu ze státu EU, kde pro nás dodavatel provedl službu - přeinstaloval vadný SW v našich výrobcích, které už byly prodány a servis probíhal přímo u konečných zákazníků v té zemi. Uplatní se v tomto případě §10, odst.5 a místem plnění bude území toho čl. státu? Pak ale proč nám poslali fa bez jejich DPH? nebo je to reverse charge, místo plnění se přesouvá do ČR a my musíme samovyměřit?
    Díky

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 7. 3. 2007 17:36

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Místo plnění při poskytnutí služby
      myslím, že je R-CH dle § 10/6/i- elektronická služba, dodaníte a uplatníte odpočet, pokud je dodavatel plátce DPH a máte DD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).