Hlavní navigace

MAX.příjem bez dan.přiznání 2006 -SPECHA

  • (neregistrovaný) 195.47.57.---

    8. 3. 2007 9:28

    Dobrý den jen se chci ubezpečit že důchodce může mít za rok 2006 příjem např, z úroků z půjčky 20.000 Kč !!!!! a nemusí podávat dan.přiznání.Je to tak ??? MOC děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 8. 3. 2007 10:24

      d. (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: MAX.příjem bez dan.přiznání 2006 -SP
      myslím že v tomto případě to bude hranice 15tis....jde o příjem podle §8 a ne podle § 10

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).