Hlavní navigace

Pronájem

  • (neregistrovaný) 88.100.128.---

    8. 3. 2007 9:34

    Fyzická osoba má v dlouhodobém majetku světelnou techniku, kterou používá na diskotéky. Přes týden ji nevyužije a proto ji pronajíma. V kterém paragrafu se tento pronájem daní? V §7 jako příjem z prodeje služeb v daňové evidenci nebo se to nějak týká §9. Nemusí na to mít zvláštní živnostenský list?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2007 9:35

      Ajina (neregistrovaný) 194.212.194.---

      Re: Pronájem
      Pokud je v majetku, tak § 7

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).