Hlavní navigace

výdaje paušálem u plátce DPH

  • (neregistrovaný) 88.101.37.---

    8. 3. 2007 12:32

    zarazil mě dotaz, zda si plátce DPH může uplatnit výdaje %.....jaký je váš názor, podle mě ano....ale opravdu může???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2007 12:48

      i (neregistrovaný) 88.101.78.---

      Re: výdaje paušálem u plátce DPH
      uplatňuji paušál i u plátců DPH. Na FÚ mě řekli, že jediná blokace paušálních výdajů je § 11 a 12 - sdružení, spoluvlastnictví

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).