Hlavní navigace

Výpověď

  • (neregistrovaný) 195.39.26.---

    8. 3. 2007 12:40

    Dobrý den.V pracovní smlouvě mám sjednanou práci vykonávat v rozsahu 40 hod. týdně.Mají i doklad-vstupní prohlídku od doktorky kde nejsem schopna vykonávat práci na noc.Nyní se rozjel 3 směnný provoz a nutí mě abych chodila na noční sm.Mohou mi dát výpověď ?Jak se mohu bránit?Prosím Vás poraďte mi děkuju.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 8. 3. 2007 14:18

      Míša 2 (neregistrovaný) 217.75.209.---

      Re: Výpověď
      Přečtěte si tady na těchto stránkách, nahoře v liště Zákony - Zákoník práce - § 52 písm d) a e). Je to konkrétně výpověď ze strany zaměstnavatele - lékařské důvody.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).