Hlavní navigace

Roční zúčtování daně

  • (neregistrovaný) 213.191.113.---

    9. 3. 2007 10:49

    Zaměstnanec platí úroky z úvěru ze stavebního spoření na koupi bytu.Majitelem domu,ve kterém je byt ,je obec,zaměstnanec je členem bytového družstva a úvěr je poskytnutý na získání nájemního bytu.To jsou skutečnosti potvrzené smlouvami. Úvěr je poskytnutý na členský vklad-financování výstavby bytu.Další splácení je prováděno formou nájmu.
    Mohu uplatnit tyto úroky do ročního vyúčtování daně z příjmů FO pro daňové zvýhodnění? Děkuji mnohokrát za odpověď.Přeji všem pěkný víkend Velenovská

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 9. 3. 2007 11:12

      Hanaj (neregistrovaný) 194.108.134.---

      Re: Roční zúčtování daně
      Ano můžete. §15 odst. 3 DZ

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).