Hlavní navigace

neoprávněné podnikání,mohu to nahlásit?

• (neregistrovaný) 217.77.165.---

9. 3. 2007 20:16

dlouho jsem přemýšlela,jestli se právě tady můžu podělit s mojí zkušeností a zažádat o radu,řekla jsem si, že to souvisí s podnikáním tak tu snad radu naleznu.zkráceně: našla jsem jednu firmu na internetu,která nabízí bezdrátové připojení k internetu,jejich stránka se mi hrozně líbila a zavolala,že mám zájem o jejich služby,mluvila jsem s nějakou slečnou,která mi odpověděla,že neví jestli v mém bydlišti bude signál a že mi ještě ten den zavolá.na telefon jsem čekala víc jak týden,tak jsem volala znova.dvakrát to zazvonilo a najednou bylo obsazeno.tak jsem začla pátrat co je to za firmu.zjistila jsem že má živnost na maloobchod provozovaný mimo provozovnu.poskytování telekomunikačních služeb bylo zrušeno vloni v květnu.má otázka zní: mám to ještě zkoušet a žádat o připojení,nebo to nechat být a nedělat z komára velblouda.co když je to nějaký podvod,proč mají úchvatné stránky a akce,když na to nemají živnost?nejsem žádná práskačka abych šla na živnostenský úřad,ale nevím jestli to není ze zákona povinné,když se to zjistí.díky moc za odpovědi,nikdy jsem se s něčím takovým nesetkala,jen vím že je spousty podvodníků

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).