Hlavní navigace

DAr či sponzorská smlouva ještě jednou

  • (neregistrovaný) 213.192.51.---

    11. 3. 2007 12:07

    Jsem fyzická osoba mám ŽL na pořádání kulturních akcí.
    Obdržel jsem finanční sponzorský dar, podmínkou bylo, že ho použiji na kulturní akci, tak jsem učinil.
    Musím tuto částku zdanit?
    Vstupuje do základu pro výpočet SP a ZP?

    Sepsali se mnou sponzorskou smlouvu o poskytnutí finančního daru.
    Děkuji všem, již jsem tento dotaz pokládal včera, tak ještě jednou, nikdo zatím neodpověděl.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 3. 2007 16:02

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: DAr či sponzorská smlouva ještě jedn
      FO, pokud obdrží dar v souvislosti se svým podnikáním- u vás pořádání kulturních akcí, potom jste povinen ho zdanit, viz.§ 3/4/a ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).