Hlavní navigace

Starobní důchodce - příjem z pronájmu

  • (neregistrovaný) 85.70.237.---

    11. 3. 2007 17:57

    Dobrý den, prosím o radu...
    Moje maminka je ve starobním důchodu od listopadu 2005, za rok 2006 má příjmy z pronájmu nemovitosti. Prosím o radu zda je povinna tyto příjmy zdanit?

    Mnohokrát děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 11. 3. 2007 18:13

      Tatiana (neregistrovaný) 81.200.48.---

      Re: Starobní důchodce - příjem z pronájm
      ***Jsou to příjmy dle §9, není podstatné, zda poplatník je starobní důchodce, či nikoli. Může uplatnit prokazatelné výdaje (musí doložit), anebo 30% z příjmů. Podle toho, ce je pro ni výhodnější.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).