Hlavní navigace

Faktura na Slovensko a DAP

  • (neregistrovaný) 88.146.189.---

    11. 3. 2007 20:00

    Podnikatel FO vystavil fakturu pro slovenskou firmu která mu byla následně proplacena. Musí vyplňovat přílohu č.3 DAP nebo má všechno běžně zdanit dle par.7 ZDP ? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 3. 2007 16:40

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Faktura na Slovensko a DAP
      Předpokládám, že se jedná o příjem z podnikání a patří to do §7, příloha 1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).